Moje konto Moje konto

Oliwa z oliwek Extra Virgin ZΩ Early Harvest 1 litr

50.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 2 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 0114

Indeks/kod produktu: 0114

Waga: 1.5 kg

Producent: Ktima Kakkavos

Opis produktu Oliwa z oliwek Extra Virgin ZΩ Early Harvest 1 litr

Early Harvest ZΩ EXTRA VIRGIN OLIVE OIL - najwyższej jakości grecka oliwa z oliwek

Grecka oliwa z oliwek Early Harvest

Opakowanie 1l – butelka szklana

Termin przydatności do spożycia:10.2019

KWASOWOŚĆ PRODUKTU NIE PRZEKRACZA 0,35%

Oliwa  Early Harvest EXTRA VIRGIN OLIVE OIL .jest najwyższej klasy oliwą z oliwek, która pochodzi z Grecji z wielkiej plantacji drzew oliwnych w okolicach miasta Mesologgi.
Oliwa Early Harvest jest naturalnym produktem wyciskanym wyłącznie metodą mechaniczną w 100% z oliwek odmiany "Korneiki”.
Najwyższa jakość oliwy , jest wynikiem warunków klimatycznych jakie panują w Grecji. Panujący tam klimat pozwala na produkcje oliwy najwyższej klasy już od dawnych lat z wielkim sukcesem.
Oliwa ta słynie ze świeżego, przyjemnie lekko-pikantnego smaku i intensywnego zapachu. Ma wysoką zawartość polifenoli (antyoksydantów - przeciwutleniaczy) przeciwdziałających powstawaniu wolnych rodników, które mają związek z powstawaniem wielu chorób. Zawartość polifenoli w oliwie  Early Harvest wynosi powyżej 380mg/kg! To właśnie polifenole mają umiejętność przechwytywania i zapobiegania rozwojowi wolnych rodników w naszych organizmach. Ta właściwość sprawiła, że zostały one uznane za jedne z najskuteczniejszych substancji antynowotworowych. Polifenole - Przeciwutleniacze mają właściwości przeciwzapalne, działają przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie.

Jeszcze jedna istotna prawda o oliwie Early Harvest ZΩ : ten rodzaj oliwy z oliwek Extra Virgin i zawarta niej duża ilość tłuszczy jednonienasyconych wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu.
Regularne spożycie ok. 20ml oliwy Early Harvest ZΩ codziennie pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego.

Oliwy z oliwek z naszej oferty charakteryzują się:

- importujemy małe partie oliwy, dzięki czemu możemy oferować zawsze świeżo rozlaną oliwę

- Producenci z którymi współpracujemy to małe, z reguły rodzinne firmy dla których produkcja oliwy jest nie tylko biznesem ale przede wszystkim sposobem życia w zgodzie z naturą

- my wiemy gdzie rosły i znamy odmianę oliwek, z których wytłoczono oferowaną do sprzedaży oliwę

- oliwki zbierane są ręcznie, oliwa wytłaczana jest wyłącznie metodami mechanicznymi (żadnej chemii!!!), w niskiej temperaturze tłoczenia do max  27’C

Nasza oliwa z oliwek to prawdziwy sok pozyskany z oliwek – Zapraszamy do zakupu :)

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: